Wynajem fajki wodnej

fajka wodna na imprezę

Catering fajek wodnych

 

Jeżeli kiedykolwiek chcieliście sprawdzić czym jest shisha – teraz macie taką możliwość.

Jeżeli kiedykolwiek chcieliście dodać coś ekstra do przyjęcia, które organizujecie – możecie zrobić to łatwiej niż kiedykolwiek.

Jeżeli kiedykolwiek szukaliście atrakcji, która ubarwi imprezę firmową – nie musicie szukać dalej.

Odpowiedzią na wszystkie powyższe wątpliwości jest wyjątkowa usługa wynajmu fajek wodnych. Sklep Fajowo.eu pomoże na każdym etapie: od wyboru modelu dostosowanego do Waszych potrzeb, poprzez dostarczenie niezbędnych akcesoriów (węgielki, ustniki itp.) aż po – to najważniejsze – wybór odpowiednich melas smakowych.

Musicie bowiem wiedzieć, że świat shishy to świat ogromnej ilości smaków, zapachów i doznań. Świat, który rozciąga się daleko poza zwyczajne palenie fajki. Gęste, białe chmury o zapachu jabłka, wiśni, a może… drinka mojito?

A co powiecie na mojito w dzbanie? Tak, fajka wodna nie musi tylko być palona na zwykłej wodzie. Napoje smakowe, soki, a może coś mocniejszego – dla każdego coś miłego. Dla miłośników słodkich doznań mamy też coś specjalnego – cybuchy wykonane z owoców.

Razem ze specjalistami z Fajowo.eu wybierzcie swoje ulubione smaki, i odkryjcie nieprzebrane bogactwo przyjemności płynącej z obcowaniem z fajką wodną.

fajka wodna na evencie

UWAGA! Fajkę możesz wynająć już za 50zł na dzień!

shisha na imprezę

Fajowo.eu zajmuje się również organizacją imprez i cateringiem fajek wodnych.

Więcej info na temat eventów z shishą
Event z fajką wodną

Tak można się bawić z shishą:

Pin It on Pinterest