EVENTY Z FAJKĄ WODNĄ

fajka wodna na imprezę

Eventy pod chmurą dymu

 

Jaki jest sekret udanej imprezy? Jaka jest recepta na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia? Wielu próbowało znaleźć odpowiedzi na te pytania, ale niewielu udało się dotrzeć do sedna.

Wszyscy bowiem zgodzimy się, że najważniejsi są ludzie, którzy są naszymi gośćmi. To oni tworzą atmosferę i sprawiają, że czas mijał jakby szybciej. Dlatego zasługują oni na coś wyjątkowego, na jedyną w swoim rodzaju atrakcję, która znakomite przyjęcie uczyni niezapomnianym.

Naszą receptą na to jest shisha. Bliskowschodni, owiany słodkim dymem tajemnicy artefakt, który skupia na sobie uwagę zawsze i wszędzie. Wszystko dzięki wspaniałym aromatom, jakie się z niej wydobywają. Tylko ona potrafi sprawić, że niczym Aladyn na swoim dywanie będziemy mogli poruszać się wśród chmur. W jaki sposób?

Ten sekret chętnie Wam wyjawimy na imprezie, na której nawet 100 fajek wodnych może bawić Waszych gości.

Fajek rozmaitych: dużych, małych, z jednym wężem lub z wieloma – tak, by kilka osób jednocześnie mogło odkrywać przyjemność tworzenia chmur. Nieważne gdzie organizujesz swoje przyjęcie, event czy imprezę – dojedziemy wszędzie, bo chcemy dzielić się z Wami naszą pasją. Tak samo chętnie pojawimy się na spotkaniu firmowym, jak i na urodzinowej balandze – uwielbiamy dobrą zabawę. Po prostu.

Chętnie też zorganizujemy kameralne szkolenie, które da szansę głębszego poznania shishy w spokojnej, relaksującej atmosferze.

fajka wodna na evencie

W naszej ofercie znajdziecie melasy klasyczne, tytoniowe, jak i te wolne od tej substancji. O wielu smakach i zapachach. Dla każdego znajdzie się jego ulubiony smak – tego jesteśmy pewni.

shisha na imprezę

Podsumowując, oferujemy:
– możliwość organizacji nawet do 100 fajek wodnych,
– różne modele (duże, małe, opcja jedno- i wielowężowa),
– dojazd na terenie całego kraju,
– melasy zarówno tytoniowe, jak i beztytoniowe,
– możliwość obsługi imprez różnego typu: prywatne, firmowe,
– możliwość przeprowadzenia kameralnego szkolenia.

 

Więcej info o wypożyczeniu fajki wodnej
Wypożyczenie fajki wodnej

Kilka przykładowych realizacji FAJOWYCH eventów:

Pin It on Pinterest