fajowo o nas 1

Powiemy to od razu – fajka wodna to nasza pasja. Po prostu. To coś, co nas kręci. I to dlatego założyliśmy ten sklep. To dlatego ciągle podkręcamy tempo, znajdujemy nowe smaki melasy, nowe modele fajek wodnych i szukamy innowacji.

Nie stoimy w miejscu – to się nigdy nie zmieni. Naszą pasją chcemy się dzielić z Wami. Odkrywać razem z Wami tajniki bogatego świata fajek wodnych i yerba mate. Chcemy złapać Was za rękę i pokazać wszystkie te wspaniałe rzeczy.

Sami na co dzień korzystamy z produktów, które sprzedajemy, wiemy więc o nich wszystko. Jesteśmy praktykami, którzy wiedzą co i jak. Chętnie doradzimy i pomożemy. Czy to w wyborze rodzaju fajki wodnej, yerby, czy to w ustaleniu smaków, a nawet rodzaju dymu, jaki Was interesuje.

Chcemy, by zarówno nasz sklep stacjonarny, jak i nasze miejsce w sieci, byłe przyjazne. Byście łatwo odnaleźli to czego szukacie. Dlatego dużą wagę przykładamy do opisów i jakości zdjęć. Jeżeli jednak akurat nie możesz odnaleźć tego, o czym marzysz i śnisz – daj znać. Zobaczymy co da się zrobić. A najczęściej zrobić można bardzo wiele!

Shisha
Shisha2

I wiecie co? Tak samo jak Wy nie znosimy, kiedy długo czekamy na przesyłkę ze sklepu internetowego – dlatego uwijamy się jak mrówki, by wysłać na czas produkty dla Was. A jeżeli wkradnie się jakiś błąd (hej, też jesteśmy ludźmi!), ewentualne spory zawsze rozstrzygamy w miłej atmosferze, z korzyścią dla Was, naszych gości.

Zapraszamy!

Pin It on Pinterest